Apartament Daleka

Nowocześnie i gustownie urządzonego apartamentu w sercu stolicy, który mieści się obok Placu Zawiszy na Starej Ochocie, niedaleko Centrum Warszawy. Kilka minut do przystanków autobusowych, tramwajowych oraz przystanku kolei miejskiej Warszawa Ochota. Mogą z nich Państwo w ciągu 5-10 minut dojechać w dowolnie wybrany punkt centrum Warszawy – Dworzec Centralny, Stare Miasto. W pobliżu centra handlowe (Złote Tarasy, Domy Centrum, Blue City, Reduta), centra finansowe i hotele. Bezpośredni i dogodny dojazd do Lotniska Okęcie.

Apartament przewidziany jest dla 1 lub 2 osób. Doba trwa od 16.00 do 12.00. Proponujemy Państwu apartament studio z dwuosobową rozkładaną sofą, telewizorem, żelazkiem, suszarką do włosów. Apartament posiada kuchnię z kuchenką indukcyjną i mikrofalową, pralką i lodówką. Posiada także czajnik i naczynia do gotowania. Goście mogą również korzystać z telewizji kablowej i internetu Wi-Fi. W apartamencie zapewniamy pościel i ręczniki. Apartamentu studio ma 25m2.

Niedaleko apartamentu znajdują się restaurację, pizzerie, kawiarnie oraz inne usługi (sklepy spożywcze, banki). Świetna lokalizacja, aby będąc w Warszawie delektować się spokojem porannej kawy, a za chwilę rzucić się w wir wielkiego, tętniącego życiem miasta. Apartament idealny dla celów businessowych oraz turystycznych.

Zapraszamy

Menu

Apartamenty

Kontakt

© Design by Inservio